Markalarımız müşterilerine
hiç olmadığı kadar yakın

Nasıl mı ?

 • Markanıza En Uygun Etkili Stratejiyi Geliştirelim

  Geliştirdiğimiz yaratıcı ve etkili online iletişim stratejileri ile markanızı dijital dünyaya taşıyoruz. Hedeflerinize göre şekillendirilen özel dijital pazarlama stratejileri ile yeni iş ortaklıklarına imza atın. Yeni nesil dijital iletişim yaklaşımı ile temas ettiğiniz müşteri kitleniz ile etkili iletişime genişletin.

 • Markanızın Yüzünü Dijital Dünyaya Yansıtalım

  Sektördeki en geniş portföylerden birine sahip olmanın bir avantajı da farklı kimlikleri dijital mecralara yansıtmanın verdiği tecrübe birikimi. Kurumsal web sitenizden banner çalışmalarına kadar her görsel adımı, marka kimliğinizi yansıtacak şekilde tasarlıyoruz. Kullanıcı dostu yaklaşım ile markanızın etki alanını genişletiyoruz.

 • Responsive Yapı ile Her Platforma Mükemmel Uyum Sağlayalım

  Responsive yapılandırma ile web sitenizi teknolojiye duyarlı hale getiriyoruz. Web siteniz her cihazın görüntüleme seçeneklerine göre form değiştirsin. Hedef kitleniz tüm mevcut cihazlardan web sitenizi sorunsuz görüntülesin. İnovatif yaklaşımları takip eden marka olarak sektörünüzde öncü isimler arasında yer alın.

 • Markanızı Hedef Kitlenizle Buluşturalım, Konuşturalım

  Dijital mecralarda iletişim hedeflerinizin gerçekleşmesi, doğru iletişim dilini seçmek ile doğru orantılıdır. Markanıza özel geliştirilen içerik stratejisi ile hedef kitlenizin algısında yer edinin. SEO uyumlu blog hizmetleri, kurumsal web siteleri ve sosyal medya iletişiminde birikimlerimizden faydalanın.

 • İşlevsel Altyapı, Kusursuz Kodlama ile İletişiminizi Hızlandıralım

  20 yıllık dijital tecrübeyle sunduğumuz kusursuz kodlama hizmeti ile rakiplerinizin örnek gösterdiği web sitelerine sahip olun. Güvenilir ve işlevsel altyapı ile iş hedeflerinizin önündeki engelleri kaldırın. Hedef kitlenize hızlı ve akıcı bir web sitesi deneyimi sunarak zihinlerde yer edinin.

 • Pratik CMS Sistemimizle İçerik Yönetiminizi Kolaylaştıralım

  B2B ve B2C, tüm markalarımız için hazırladığımız internet sitelerinin yönetimlerini çok daha pratik hale getiren AdCMS site yönetim panelimiz sayesinde tüm web içerik işlemleri, kullanımı çok daha kolay bir altyapıyla gerçekleştiriliyor. Müşterilerimize de içerik girişlerinde zamandan tasarruf sağlamanın keyfini sürmek kalıyor.

 • En Başarılı E-ticaret Sistemine Sahip Olun

  Dijital satış kanallarınızı yönetirken harcadığınız kaynakları en aza indirin. Minimum masraflı ve en hızlı e-ticaret çözümleri ile finansal hedeflerinize en kolay yoldan ulaşın. Markanızın ihtiyaçlarına göre şekillenen e-ticaret altyapımız ve hizmet paketlerimiz ile köklü rakipleri en kısa zamanda geçin.

 • Arama Motorlarında Öne Geçin

  Kurumsal web sitenizde ve marka bloglarında kullandığımız SEO uyumlu orijinal içerikler ile arama sonuçlarında üst sıralarda yer alın. Hedef kitlenizin ilgi gösterdiği konu başlıkları için en çok ziyaret edilen web sitesi sizin ki olsun. Kendi sektörünüz için dijital mecralarda söz sahibi olun.

 • Sosyal Medyada Kendi Kitlenizi Oluşturun

  Sosyal medya tüketici ile iletişimin temel mecralarından birine dönüştü. Markaya özel geliştirdiğimiz sosyal medya stratejileri ile hedef kitlenizin kalbinde yer edinin. Farklı sosyal medya kampanyaları ile en kısa zamanda en çok insana ulaşın, potansiyel müşteriler ile tanışın. Kendi tarzınız ile benzer markalardan ayrışın.

BİZ KİMİZ
YETENEKLERİMİZ

Markanızı yeni nesil dijital iletişimin gücü ile interaktif mecralara taşımaya hazır mısınız?

TEKNOLOJİLERİMİZ

Biz, dijital inovasyonlara ayak uyduran ve markalarımız adına hayatı kolaylaştırmayı hedefleyen bir dijital ajansız.

Bu nedenle müşterilerimize hizmet verirken her türlü teknolojik imkandan yararlanıyor ve markanız için en etkili çözümleri sunuyoruz.

PROJELERİMİZ

20 yıllık digital serüvenimizde anlatacak birçok hikayemiz oldu. Bizimle yola çıkmadan önce gelin hikayelerimizi dinleyin.

KURUMSAL SİTE
TOPLULUK PLATFORMU
MICRO SİTE
SOSYAL MEDYA
E-TİCARET
BLOG/İÇERİK
BRANDING
İNTERAKTİF UYGULAMA
KAMPANYALAR
MARKALARIMIZ

20 yıldır ilk günkü heyecanla devam ettiğimiz yolculuğumuzda tanıştığımız yol arkadaşlarımız:

ADNEWS

Evy Baby’nin global sitesi tüm dilleri ile yayına girdi.

Evyap grubunun çocuk bezi markası olan Evy Baby, İngilizce, Arapça, Mısır, Irak Arapçası dilleri ve yeni site tasarımı ile yayında! >>

GİRİŞİMLERİMİZ