adOnline


Online marka stratejisi geliştirmeden dijital pazarlama hizmetlerine, e-ticaret ve mobil platformlardan online kampanya ve topluluk oluşturmaya kadar geniş bir alanda hizmet veren birimimiz adOnline, ayrıca dünya standartlarında internet siteleri ortaya çıkarıyor.

Bunun yanında markanızı interaktif video, 3D dijital prodüksiyon, dijital açık hava platformlarına yönelik çözümlerle destekliyor.

sosyoPath


Tek yönlü iletişimi bitiren sosyal medya, sizin için hala bir bilinmez mi yoksa bu alanda markanızın görünürlüğünü artırmak için bir uzman desteğine mi ihtiyacınız var? sosyopath, sosyal medyaya her gün yeniden bakıyor ve gelişmeleri takip ederek, markanızın bu yeniliklerden haberdar ediyor. sosyopath, markaların sosyal medyada izleyecekleri yolun belirlenmesi ve stratejilerini geliştirilmesi, sosyal medya kanallarının yönetimi, içerik ve proje üretimleri yetkinliğine sahip olan ve ayrıca marka odaklı sosyal medya kampanyaları, monitoring ve raporlama hizmetleri veren birimimizdir

addPls


Markanıza değer kazandıran, kitlenizin bağlılığını artıran sadakat programlarıyla yeni fikirler geliştiren adpls; topluluk yönetimi, hedef kitle için yepyeni deneyimler oluşturma, kreatif içerik oluşturma ve marka-mekan ilişkileri üzerinde geliştirdiği ayrıcalıklarla markanızın her zaman göz önünde olmasını sağlıyor.

adSmrt


Markanızın medya planlama ve satın alma danışmanlığı konusunda desteğe ihtiyacı varsa, admsrt her zaman göreve hazır!

adsmrt ayrıca, online kampanya geliştirme ve yönetimi, mecra odaklı yaratıcı rich media bannerları hazırlamakta, sosyal medya üzerinden reklam yönetimi yapmaktadır.

adBrnd


Çizginin her iki tarafında da iddialıyız.

Markanız için planladığınız çizgi altı çalışmalar için adinteractive bünyesinde yer alan adBrnd; broşür, dergi, açık hava ve diğer basılı çalışmaların yanı sıra, kurumsal kimlik ve marka oluşturmadaki deneyimiyle de markanızın yıldızını parlatıyor.

adDa


Dijital çağın gerektirdiği yenilikçi düşünceyi kurumunuzdaki çalışanlara ve gelecekteki projelerinize aktarmak için adda (adinteractive Digital Academy) birimimiz, danışmanlık hizmetiyle yanınızda!

adda’nın firmanız için düzenleyeceği workshop çalışmaları sayesinde çalışanlarınız SEO & SEM, sosyal medya yönetimi, içerik pazarlaması ve dijital pazarlama konularında seviye atlayacak.