İstanbul.com


İstanbul ile ilgili güncel haberleri alma, şehirdeki popüler etkinlikleri takip etme, tatil planınızı kolaylaştıracak konaklama ve uçak bileti bilgilerine ulaşma, İstanbul’da gezilecek yerler, yeni mekânlar ve lezzetler, ilgi gören moda trendleri, şehir hayatına dair ipuçları; hepsi istanbul.com’da sizi bekliyor.

istanbul.com, İngilizce arayüzüyle ise İstanbul’u ziyaret eden yabancı turistler için de son derece hızlı ve kolay bir kullanım sağlıyor, bu özelliğiyle de diğer platformlardan ayrılarak bir adım öne çıkıyor. Seyahat planlaması, uçak biletleri temini, otel rezervasyonu ve yabancı ziyaretçilerin şehirde karşılaşacakları birçok durumda gereken bilgileri sağlaması vb. noktalarda önemli bir görev üstlenerek, İstanbul’un tanıtımında ve turistlerin şehirde yaşayacağı deneyimin kalitesinin artmasına yardımcı olarak, turizme katkıda bulunuyor.

İstanbul'da yaşıyorsunuz ama İstanbul'u ne kadar yaşayabiliyorsunuz? Şehirde yaşama olduğunun altını çizen istanbul.com, istanbulluların en kapsamlı şehir ve tatil planlama rehberidir.


Diğer Projeler