Istanbul TourIst Pass


Istanbul Tourist Pass, yabancı turistler için İstanbul’daki en önemli turistik etkinliklere ve mekânlara özel giriş imkânı dahil, pek çok profesyonel hizmetle onların şehirdeki deneyimini daha da kaliteli hâle getiriyor

İstanbul’un yurt dışından gelen yabancı ziyaretçilerine en iyi hizmeti, çok yönlü bir şekilde vermeyi hedefleyen Istanbul Tourist Pass, turistlerin farklı tercihlerine göre hazırladığı paket hizmetlerle, İstanbul’a değer katan bir misyon üstleniyor.

Yabancı turistlere, ziyaretleri öncesinden başlayarak, İstanbul’dan ayrılacakları son ana kadar gereken hizmetlerin sağlanmasında önemli bir rol oynayan Istanbul Tourist Pass;İstanbul ’u ziyaret eden sayısız yabancı turist için şehirdeki en önemli turistik etkinliklere ve mekânlara özel giriş imkânı dahil, pek çok profesyonel hizmetle onların şehirdeki deneyimini daha da kaliteli hâle getiriyor turistlerin en büyük yardımcısı oluyor. Paketler ile birlikte sunulan wi-fi internet servisi ile de doya doya İnternetin keyfini yaşatıyor.

Onlar için bir ziyaret rotası çiziyor, popüler etkinlikler ve şehrin cazibe noktalarında edinecekleri deneyimler için en avantajlı fiyatları sunuyor. İstanbul’u ziyaret eden yabancı turistlere yaptığı yönlendirmelerle profesyonel bir şehir rehberliği hizmeti veren Istanbul Tourist Pass, ayrıca WhatsApp üzerinden verdiği anlık ve sürekli müşteri desteğiyle de turistlerin her zaman yanında! 


Diğer Projeler